środa, 10 lipca 2013

Michaś :)

Patrzcie, mamy nową maskotkę, która będzie często witać u mnie na blogu! :)
jedno zdjęcie się powtarza, ponieważ nie wiedziałam, które lepsze- kolorowe, czy czarno-białe? :) 















czwartek, 28 marca 2013

amatorsko i domowo.. avec mademoiselle Susan

dziś kolejne zdjęcia z Zuzą w małym, bardzo amatorskim domowym studio ;)
bardzo kolorowo, jak i mrocznie *czasem* :)